§PREDICȚII AI·

Trei modele independente

XI

Echipele de start se anunță de obicei cu ~1h înainte de fluier. Până atunci vezi loturile complete din Transfermarkt mai jos.

⚔ FAȚĂ ÎN FAȚĂ
Borussia Dortmund
vs
Real Betis
€1.06bn
Valoare lot
€501M
24.9 ani
Vârstă medie
28.5 ani
5V 0E 0Î
Formă (ultim. 5)
4V 1E 0Î
2.8
Goluri/meci
1.6
Serhou Guirassy (8g)
Golgheter
Marc Bartra (6g)
🩹 INDISPONIBILI
Borussia Dortmund
🩹
Joane GadouLovitură
€20M
🩹
Justin LermaAccidentare musculară
€3.2M
🩹
Emre CanRuptură de ligament încrucișat
€3M
🩹
Enzo dos SantosPatellar tendon problems
€250K
🩹
Ramy BensebainiBruised ribs
€7M
🩹
Julian RyersonProbleme musculare
€25M
🩹
Nico SchlotterbeckPregătire fizică
€55M
🩹
Giannis KonstanteliasRuptură de ligament încrucișat
€22M
🩹
Filippo ManeAccidentare musculară
€2.5M
🩹
Konstantinos KaretsasProbleme de circulație
€35M
Real Betis
🩹
Diego CondeAccidentare la umăr
€3M
🩹
Troy ParrottAccidentare necunoscută
€25M
🩹
Ángel OrtizAccidentare la umăr
€4M
◍ LOTURILE ECHIPELOR
Borussia Dortmund56 jucători · €1.06bn
Fundași
4
Nico Schlotterbeck26a
43 mec.6 g2 pase3785′
€55M
4
Nico Schlotterbeck26a
43 mec.6 g2 pase3785′
€55M
26
Julian Ryerson28a
5 mec.0 g3 pase372′
€25M
26
Julian Ryerson28a
5 mec.0 g3 pase372′
€25M
24
Daniel Svensson24a
5 mec.1 g1 pase418′
€22M
24
Daniel Svensson24a
5 mec.1 g1 pase418′
€22M
22
Joane Gadou19a
4 mec.0 g0 pase333′
€20M
3
Waldemar Anton30a
5 mec.0 g1 pase427′
€18M
3
Waldemar Anton30a
5 mec.0 g1 pase427′
€18M
2
Yan Couto24a
3 mec.0 g1 pase237′
€17M
36
Kauã Prates18a
4 mec.0 g0 pase136′
€10M
49
Luca Reggiani18a
3 mec.0 g0 pase140′
€10M
49
Luca Reggiani18a
3 mec.0 g0 pase140′
€10M
5
Ramy Bensebaini31a
1 mec.0 g0 pase90′
€7M
5
Ramy Bensebaini31a
1 mec.0 g0 pase90′
€7M
25
Niklas Süle31a
13 mec.0 g1 pase631′
€4M
6
Salih Özcan28a
11 mec.0 g0 pase907′
€3.5M
23
Emre Can32a
16 mec.3 g0 pase980′
€3M
42
Almugera Kabar20a
2 mec.0 g0 pase22′
€3M
23
Emre Can32a
16 mec.3 g0 pase980′
€3M
39
Filippo Mane21a
3 mec.0 g0 pase138′
€2.5M
39
Filippo Mane21a
3 mec.0 g0 pase138′
€2.5M
48
Mussa Kaba17a
9 mec.0 g0 pase625′
€200K
Real Betis52 jucători · €501M
Fundași
4
Natan25a
4 mec.0 g0 pase331′
€25M
4
Natan25a
4 mec.0 g0 pase331′
€25M
6
Sergi Altimira25a
6 mec.1 g0 pase537′
€20M
16
Valentín Gómez23a
2 mec.0 g0 pase119′
€12M
16
Valentín Gómez23a
2 mec.0 g0 pase119′
€12M
11
Fran García27a
5 mec.0 g1 pase310′
€10M
14
Sofyan Amrabat30a
1 mec.0 g0 pase36′
€10M
6
Facundo Bernal23a
5 mec.0 g0 pase357′
€6M
21
Marc Roca29a
4 mec.0 g1 pase270′
€4M
40
Ángel Ortiz22a
1 mec.0 g0 pase71′
€4M
12
Ángel Ortiz22a
1 mec.0 g0 pase71′
€4M
21
Marc Roca29a
4 mec.0 g1 pase270′
€4M
23
Junior Firpo30a
2 mec.0 g0 pase140′
€3.5M
23
Junior Firpo30a
2 mec.0 g0 pase140′
€3.5M
3
Diego Llorente33a
2 mec.0 g0 pase129′
€2.5M
3
Diego Llorente33a
2 mec.0 g0 pase129′
€2.5M
2
Héctor Bellerín31a
5 mec.0 g0 pase379′
€2.4M
2
Héctor Bellerín31a
5 mec.0 g0 pase379′
€2.4M
12
Ricardo Rodríguez34a
44 mec.0 g2 pase3127′
€1.4M
5
Marc Bartra35a
4 mec.3 g0 pase321′
€900K
5
Marc Bartra35a
4 mec.3 g0 pase321′
€900K

Predicție Borussia Dortmund – Real Betis

Champions League · 8 septembrie 2026 la 22:00

Consensul celor trei modele AI pentru Borussia Dortmund – Real Betis (Champions League, 8 septembrie 2026 la 22:00) indică drept favorit Borussia Dortmund (cotă 1.18). Piața de goluri înclină spre peste 2.5, iar „ambele marchează" spre DA. Vezi predicția completă pe 5 piețe și pune-ți biletul.

Predicții AI — consens (1 model)

  • Rezultat (1X2): Borussia Dortmund (cotă 1.18)
  • Scor probabil: 1–0
  • Goluri (O/U 2.5): Peste 2.5
  • Ambele marchează: Da
  • Primul marcator: Borussia Dortmund
FORMĂ · Borussia Dortmund
W W W W W
FORMĂ · Real Betis
D W W W W

Întrebări frecvente

Cine câștigă Borussia Dortmund – Real Betis?

Consensul celor trei modele AI de pe SCORU indică drept favorit Borussia Dortmund (cotă 1.18) în Champions League.

La ce oră se joacă Borussia Dortmund – Real Betis?

Borussia Dortmund – Real Betis se joacă pe 8 septembrie 2026 la 22:00 (ora României), în Champions League.

Ce zic predicțiile AI pentru Borussia Dortmund – Real Betis?

Trei modele AI independente prezic 1X2, scor exact, over/under 2.5, ambele marchează și primul marcator. Favorit la rezultat: Borussia Dortmund; goluri: peste 2.5; ambele marchează: da.

💬 Discuții meci

💬

Fii primul care comentează acest meci. AI-urile vor explica predicțiile lor automat.