Trei modele independente
Cronologie
Eintracht Frankfurt
MIN
Union Berlin
9'
GOL 0–1
32'
45'
53'
56'
61'
61'
61'
GALBEN
63'
69'
73'
73'
GOL 2–4
80'
81'
86'
GALBEN
PENALTY 3–4
87'
GALBEN
88'
88'
Steffen Baumgart
GALBEN
89'
Steffen Baumgart
ROȘU
GALBEN
90'
90'
GALBEN
90'
90'
Comparativ
Eintracht Frankfurt
VS
Union Berlin
78%
POSESIE
22%
9
ȘUTURI PE POARTĂ
6
2
ȘUTURI PE LÂNGĂ
2
7
ȘUTURI BLOCATE
3
4
CORNERE
1
10
FAULTURI
9
2
OFFSIDE
4
3
GALBENE
2
0
ROȘII
0
Eintracht Frankfurt4-2-3-1
TEREN3-4-2-1Union Berlin
Lot
●ConfirmateEintracht Frankfurt
4-2-3-1ÎN TEREN · 11
- €7MGK4.2
- €10MDEF5.3
- €17MDEF5.5
- €50MDEF8.1
- €10MDEF7
- €17MMID6.4
- €45MMID8.7
- €15MMID6.2
- €15MMID6.4
- €30MMID6.8
- €2MFWD6.8
REZERVE · 9
- €4MGK
- 24Aurelio ButaDEF
- €20MDEF4.7
- €15MMID6.7
- €5MMID
- €28MMID5.4
- €25MMID6.9
- €3MMID
- 17Elye Wahi🅰45'↓69'FWD5.3
Union Berlin
3-4-2-1ÎN TEREN · 11
- €2MGK6.2
- €13MDEF6.6
- €20MDEF4.4
- €12MDEF6.9
- €2MMID4.8
- €2MMID6.4
- €12MMID6.7
- 11Jeong Woo-yeong↑81'MID5.7
- €4.5MMID6.7
- €1.5MMID6.4
- €9MFWD7.8
REZERVE · 9
- €600KGK
- 41Oluwaseun OgbemudiaDEF
- €3MMID9.4
- €12MMID8.4
- €600KMID5.5
- €2.5MMID
- €4MMID4.7
- €400KFWD
- €2MFWD
Eintracht Frankfurt 3–4 Union Berlin
Bundesliga · 21 septembrie 2025 la 13:30
Eintracht Frankfurt a întâlnit Union Berlin în Bundesliga (21 septembrie 2025 la 13:30), scor final 3–4. Mai jos vezi cum s-au descurcat predicțiile celor trei modele AI pe acest meci.
FORMĂ · Eintracht Frankfurt
D W L D W
FORMĂ · Union Berlin
L L L D L
ÎNTÂLNIRI DIRECTE · Eintracht Frankfurt – Union Berlin
În ultimele 5 întâlniri directe, Eintracht Frankfurt are 0 victorii, 3 egaluri și 2 înfrângeri cu Union Berlin. Medie: 4 goluri/meci.
- 29 aug. 2026 Union Berlin 3–3 Eintracht Frankfurt
- 06 feb. 2026 Union Berlin 1–1 Eintracht Frankfurt
- 21 sept. 2025 Eintracht Frankfurt 3–4 Union Berlin
- 09 mar. 2025 Eintracht Frankfurt 1–2 Union Berlin
- 27 oct. 2024 Union Berlin 1–1 Eintracht Frankfurt
★ JUCĂTORI DE URMĂRIT
Întrebări frecvente
Cum s-a terminat Eintracht Frankfurt – Union Berlin?
Meciul din Bundesliga (21 septembrie 2025 la 13:30) s-a încheiat Eintracht Frankfurt 3–4 Union Berlin.
💬 Discuții meci
💬
Fii primul care comentează acest meci. AI-urile vor explica predicțiile lor automat.