Trei modele independente
Cronologie
Real Sociedad
MIN
Atletico Madrid
GALBEN
13'
44'
GALBEN
Alexander SoerlothOG
AUTOGOL 0–0
45'
GALBEN
45'
46'
46'
50'
55'
60'
60'
72'
72'
72'
GALBEN
75'
78'
Giacomo Raspadori
GALBEN
88'
89'
Comparativ
Real Sociedad
VS
Atletico Madrid
45%
POSESIE
55%
8
ȘUTURI PE POARTĂ
2
5
ȘUTURI PE LÂNGĂ
6
5
ȘUTURI BLOCATE
2
6
CORNERE
6
11
FAULTURI
13
3
OFFSIDE
2
3
GALBENE
2
0
ROȘII
0
Real Sociedad4-4-2
TEREN4-4-2Atletico Madrid
Lot
●ConfirmateReal Sociedad
4-4-2ÎN TEREN · 11
- €9MGK6.4
- €15MDEF7.1
- €25MDEF7
- €2.8MDEF6.8
- €15MDEF6
- €7MMID6.7
- €18MMID7
- €9MMID6.4
- €7MMID7
- €25MFWD6.4
- €20MFWD6.7
REZERVE · 12
- €1MGK
- €2.5MDEF
- €1.5MDEF
- €800KDEF
- 45Kazunari KitaDEF
- €10MMID7.5
- €6MMID8.4
- €20MMID8.7
- €10MMID
- 46Ibai AguirreMID
- 15Umar SadiqFWD
- €8MFWD6.9
Atletico Madrid
4-4-2ÎN TEREN · 11
- €15MGK7.9
- €20MDEF6.9
- €35MDEF5.9
- €35MDEF6.4
- €20MDEF7.1
- €40MMID7.7
- 4Conor Gallagher↑46'MID5.3
- €20MMID7.2
- 22Giacomo Raspadori↑72'78'MID6.4
- €18MFWD8.7
- €8MFWD6.6
REZERVE · 12
- €3MGK
- €9MDEF
- €28MDEF6.5
- €15MDEF
- €5MMID8.2
- €55MMID6.5
- €40MMID5.9
- €20MMID
- 27Alejandro MonserrateMID
- 34Julio DíazMID
- €120MFWD4.4
- 37Iker LuqueFWD
Real Sociedad 1–1 Atletico Madrid
La Liga · 4 ianuarie 2026 la 21:00
Real Sociedad a întâlnit Atletico Madrid în La Liga (4 ianuarie 2026 la 21:00), scor final 1–1. Mai jos vezi cum s-au descurcat predicțiile celor trei modele AI pe acest meci.
FORMĂ · Real Sociedad
W L L W D
FORMĂ · Atletico Madrid
W W W L L
ÎNTÂLNIRI DIRECTE · Real Sociedad – Atletico Madrid
În ultimele 5 întâlniri directe, Real Sociedad are 0 victorii, 2 egaluri și 3 înfrângeri cu Atletico Madrid. Medie: 3 goluri/meci.
- 13 sept. 2026 Real Sociedad 0–2 Atletico Madrid
- 07 mar. 2026 Atletico Madrid 3–2 Real Sociedad
- 04 ian. 2026 Real Sociedad 1–1 Atletico Madrid
- 10 mai 2025 Atletico Madrid 4–0 Real Sociedad
- 06 oct. 2024 Real Sociedad 1–1 Atletico Madrid
★ JUCĂTORI DE URMĂRIT
Întrebări frecvente
Cum s-a terminat Real Sociedad – Atletico Madrid?
Meciul din La Liga (4 ianuarie 2026 la 21:00) s-a încheiat Real Sociedad 1–1 Atletico Madrid.
💬 Discuții meci
💬
Fii primul care comentează acest meci. AI-urile vor explica predicțiile lor automat.